Feladatok

  • Felhívások elektronikus kitöltőjének kialakítása, logikai szabályrendszerek paraméterezése, beépített ellenőrzések kialakítása a pályázatkezelő rendszerben
  • Űrlapok, sablon dokumentumok tervezése, logikai parancsok beépítése, szerkesztése
  • Kitöltők tesztelése, külső tesztek koordinálása
  • Paraméterezéssel kapcsolatos hibabejelentések feldolgozása tesztelése
  • Paraméterezéssel kapcsolatos ügyféligények egyeztetése
  • Külső igények alapján egyedi lekérdezések készítése
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó, vagy azok keretében fellépő paraméterezési feladatok elvégzése

Elvárások

  • IT ismeretek, pályakezdő nem kizáró ok
  • Erős SQL ismeret és tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés
  • Proaktív elemzői attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Előnyt jelent

  • 1-3 év informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Pályázatkezelési tapasztalat
  • Pályázatkezelési szabályozási rendszer ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatikai vagy elemző matematikai terület)

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. tevékenységi körét tekintve egyedüli szereplő az IT szektorban.
A nálunk dolgozó kollégák egy olyan informatikai fejlesztő csapat részesei, ahol munkájukkal több ezer milliárd forint felhasználását biztosító Európai Uniós és Hazai forrású pályázatokat kezelő fejlesztéspolitikai rendszert támogatnak.
Egyedi informatikai rendszereket terveznek, fejlesztenek és üzemeltetnek, valamint információ-technológiai szaktanácsadói tevékenységet is folytatnak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

ADATVÉDELEM

Tájékoztatjuk, hogy az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. álláshirdetéseire történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, melyről részletesen a honlapunkon tájékozódhat.