A Sandoz Hungária Kft. piacvezető a generikus és biohasonló gyógyszerek terén, elkötelezett abban, hogy mindenki számára elérhetőek legyenek a termékei.

Feladatok:

  • Beléptetési és kiléptetési folyamatokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Onboarding programok szervezése, koordinálása
  • Partneri és belső HR dokumentumok kezelése, lefűzése
  • HR sharepoint oldal naprakészen tartása
  • HR adatbázisok kezelése, frissítése, riportok készítése, szervezeti ábra frissítése
  • Területhez tartozó kommunikációs anyagok készítése, fordítása angolról-magyarra
  • Adminisztratív feladatok (lefűzés, szkennelés, személyes adatok kezelése)
  • HR-hez kapcsolódó megrendelések és számlák kezelése, archiválása
  • Gyakornoki program koordinálása
  • Toborzási folyamat támogatása: jelöltek előszűrése, interjúk szervezése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • HR projektben való részvétel

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Word és Excel)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, heti minimum 25-30 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Nemzetközi csapat
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség

Előnyt jelent:

  • Workday, SAP program valamint Sharepoint szerkesztői felületének ismerete

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, mikor tudsz dolgozni! Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen!
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet