IKEA Industry Magyarország Kft.
Értékvezérelt vállalat vagyunk, ahol szenvedélyünk, hogy szebb hétköznapokat teremtsünk az emberek többsége számára.
Az IKEA Industry, amely az Inter IKEA csoport szerves része, a világ legnagyobb faipari bútorgyártó vállalata. Minden évben több, mint 100 millió darab bútor készít az IKEA ügyfelei számára. Az IKEA Industry 31 termelési egységgel rendelkezik 9 országban, és közel 208 000 munkatársat foglalkoztat.
Soproni egységünk a fából készült konyhafrontok fő szállítója, amely világszerte megtalálható az IKEA áruházakban. A kiváló minőségű keményfa és furnérozott alkatrészek specialistájaként az üzem nem csak konyhai elemeket, hanem különböző tároló rendszereket, valamint étkező- és nappali asztalokat is fejleszt és gyárt. Több, mint 600 munkatársat foglalkoztat a telephelyen elhelyezkedő két üzemében.

OT specialista

Feladataid lesznek:

  • A gyártási területen alkalmazott folyamatok, eljárások és a nyomon követési rendszerek különböző összetevőinek megismerése.
  • IT/OT Security kiépítésében és üzemeltetésében történő részvétel.
  • A termelőgépek konfiguráció kezelő adatbázisának (OTCMDB) kiépítésében és üzemeltetésében való részvétel.
  • Az Ipar 4.0 (MSF) bevezetéséhez kapcsolódó projektek támogatása OT oldalról.
  • A központi projektvezetéssel működő projektek támogatása.
  • Új folyamatok és rendszerfunkciók tervezése, bevezetésében történő közreműködés.
  • A termelési rendszerekkel kapcsolatos incidensek kezelése, hibaelemzés, hibaelhárítás és nyomon követés összetett problémák esetén.

Amit mi kínálunk:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy biztos hátterű multinacionális cégnél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Utazási támogatás a kényelmes munkába járáshoz
  • Nálunk a biztonság az első – csoportos balesetbiztosítás minden munkatársunknak
  • Olyan csapat, akik befogadnak, készségesen betanítanak
  • Vezetődtől visszajelzés, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Odafigyelés az egészségedre, amit gyümölcsnappal és éves egészségügyi kontrollal támogatunk
  • Pénzjutalom az ötleteidért és a lojalitásodért

Amit kérünk:

  • Műszaki Informatikus végzettség
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs és együttműködési készség
  • Programozási ismeretek előnyt jelentenek

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
Cégnév: IKEA Industry Sopron Kft.