Feladatok

  • Szarvasmarha-tenyésztési osztály operatív irányítása, vezetése
  • Biztosítja az állatállomány mennyiségi és minőségi fejlődését
  • Irányítja és ellenőrzi a tenyésztéssel, genetikával kapcsolatos munkát
  • Irányítja a szarvasmarha-tenyésztési osztály, termelő és értékesítő tevékenységét
  • Biztosítja az állatállomány takarmányozásának folyamatosságát
  • Szervezi az osztálynál foglalkoztatott személyi állomány és fogvatartottak munkáját
  • Szervezi az állatállomány állategészségügyi ellátását
  • SAP megrendelés, számlaigazoló rendszert használ

Elvárások

  • Agrár felsőfokú szakirányú végzettség
  • Állattenyésztésben vagy takarmányozásban meglévő tapasztalat
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet.
Cégnév: Pálhalmai Agrospeciál Kft.