Feladatok

  • Ajtók,ablakok,függönyfalak technológiai sorrend szerinti összeszerelése  (A leszabott anyagok összeállítása, ragasztása,üvegek beemelése, vasalatok felszerelése ipari kisgépekkel)
  • gumitömítések behúzása
  • kész szerkezetek csomagolása, szállításra előkészítése

Elvárások

  • Középfokú szakmunkás végzettség (asztalos, lakatos, bármilyen szerelő) vagy többéves szakmai tapasztalat
  • jó rajzolvasási készség
  • műszaki beállítottság

Előnyt jelent

  • nyílászárók gyártása vagy egyéb területen szerzett (össze)szerelési tapasztalat
  • emelőgépkezelői jogosítvány
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes, teljesítményarányos bér
  • munkába járás támogatás (30 Ft/km)
  • munkavégzés modern csarnokokban egyműszakos munkarendben
  • szombati túlóra lehetősége
  • munkatárs-ajánlási díj

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Monostorapáti telephelyünkön a Strabag és Metallica cégek építkezéseire gyártunk fémszerkezeteket, alumínium nyílászárókat.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet.
Cégnév: E.S.T.M. Kft