Feladatok

  • Gyógyszerismertetői tevékenységhez törvényileg előírt felsőfokú egészségügyi végzettség megléte esetén (lsd. Elvárások) a Fresenius Kabi Hungary Kft. termékeinek promótálása a marketing és értékesítési terveknek, valamint belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően, a cég készítményeivel kapcsolatos információk átadása a szakembereknek
  • A saját, földrajzilag meghatározott területen a kitűzött eladási, aktivitási és egyéb teljesítménycélok elérése magas szintű szakmai kapcsolatok kiépítésén, fenntartásán, fejlesztésén keresztül
  • A promótált termékek piaci részesedésének növelése
  • Kiemelkedő tudás megszerzése és fenntartása, valamint a megszerzett elméleti tudás gyakorlati alkalmazása a termékekre vonatkozóan
  • Előadások/referálók tartása, rendezvényeken részvétel
  • Rendszeres adminisztratív teendők ellátása, a látogatások tervezése és dokumentálása a céges adatbázisokban, piaci elemzések elkészítése

Elvárások

  • minimum 3 év szakorvoslátogatói tapasztalat Budapest, Pest megye területén, erős jelenléttel országos intézetekben
  • gyógyszerismertetői tevékenységhez törvényileg előírt felsőfokú egészségügyi végzettség (orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, orvos- és egészségtudományi képzési terület, egészségtudományi képzési ág valamely alapképzési szakán végzett személy)
  • B kategóriás jogosítvány (több év vezetési tapasztalattal)
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • alapszintű Excel, Windows ismeret
  • teljesítmény-orientált, proaktív, ügyfélközpontú, kiválóan kommunikáló személyiség

Amit kínálunk

  • Főállású alkalmazotti munkaviszony
  • Európai cégkultúra, kreatív, dinamikus légkör
  • Laptop, Ipad, mobiltelefon, céges gépjármű
  • Nyelvtanulás támogatása

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva megküldött, bruttó bérigénnyel ellátott, fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal lehet.