Feladatok

A feladatod, hogy rendszeresen felkeresed a területedhez tartozó háziorvosokat és szakorvosokat, patikákat a fenti kistérségekben, és ezen látogatások alkalmával:

  • Termékeinket ajánlod és promótálod a megfelelő szakmai irányvonalak mentén,
  • új termékeinket ismerteted,
  • professzionális tájékoztatást nyújtasz a partnerek felmerülő kérdéseire,
  • a területedet professzionálisan menedzseled; szakmai rendezvényeket is szervezel.

Elvárások

Fontos és elengedhetetlen, hogy már a pályázat benyújtásakor a törvény által meghatározott (Gyftv. 12. §) végzettséggel rendelkezzél, mint pl.: egészségügyi főiskola, orvos, biológus, gyógyszerész, vegyész, stb.

  • meggyőzően tudsz kommunikálni, de odafigyelsz az ügyfélre is,
  • értékesítési vénával rendelkezel és ezt szívesen megmutatnád nekünk is,
  • nem riadsz meg a nehezebb helyzetektől, sőt kiválóan kezeled azokat,
  • önállóan megszervezed magadnak a munkát és képes vagy hatékonyan beosztani az idődet – mely egyfajta rugalmasságot is ad Neked,
  • van jogosítványod és rutinod is az autóvezetésben,
  • a számítógépes ismeretek megléte magától értetődő Nálad,
  • szereted, ha pörgős a munka és nem unatkozol, továbbá büszke vagy az elért üzleti eredményeidre,
  • örülünk, ha van már orvoslátogatói tapasztalatod, de tréner csapatunkkal szívesen megtanítunk a szakma fortélyaira.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos munkahely, fejlődés lehetősége,
  • Kiváló termékek,
  • Rendszeres szakmai továbbképzések,
  • Cégautó, telefon, bónusz.