Feladatok

Külföldi orvostechnikai eszközöket gyártó cégeket képviselő kft. keres Orvoslátogatót szív, agy és perifériális érben használható eszközök forgalmazására elsősorban Budapest vagy Kelet-Magyarország területéről kb. 10 kórház látogatására.
Heti 1 nap budapesti iroda, 4 nap kórház látogatás és home office.

Elvárások

felsőfokú végzettség
középfokú angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

egészségügy, kereskedelem, gyógyszeripar 3-5 év tapasztalat
kórházi területen végzett munka és üzletkötői gyakorlat

Amit kínálunk

gépkocsi
mobiltelefon
laptop
rugalmas munkaidő

Céginformáció

Gyógyászati termékek nagykereskedelme. A társaság külföldi cégek magyarországi képviseletével foglalkozik. A vállalkozás az importált gyógyászati termékeket Magyarország területén kórházaknak, valamint egyéb egészségügyi intézeteknek értékesíti. Az értékesítés mellett szaktanácsadással is segítjük partnereinket. Nagy hangsúlyt fektetünk a szakmai előrehaladásra és továbbképzésre.

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzot és nettó fizetési igényt is csatoljanak az álláspályázathoz.