Szegedi Tudományegyetem

Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ
Igazságügyi Orvostani Intézet

felvételt hirdet

orvosírnok

munkakör betöltésére.

Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony.

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

6724 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 38.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Bonc- és szakértői jegyzőkönyvek leírása diktált hanganyag, illetve dokumentumok alapján,
  • kirendelő hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • folyamatban lévő boncolási, szakértői ügyek nyomon követése,
  • egyéb adminisztratív feladatok (nyilvántartó rendszer illetve hivatali kapu kezelése)

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a vonatkozó hatályos jogszabályok, valamint belső szabályzatok az irányadók.

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • érettségi,
  • 1-3 év egészségügyben szerzett tapasztalat,
  • és egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyt jelent:

  • 10 ujjas gépírás,
  • orvosi dokumentációban való jártasság,
  • elektronikus betegdokumentációs rendszer ismerete,
  • magas lelki terhelhetőség (boncolási dokumentáció)
  • európai nyelvismeret,
  • felhasználói szintű informatikai alapismeretek.

Elvárt kompetenciák:

  • magas stressztűrő képesség,
  • megbízhatóság,
  • elhivatottság,
  • szakma- és munkaszeretet,
  • tolerancia,
  • csapatmunka,
  • jó kommunikációs készség,
  • ápolt megjelenés,
  • terhelhetőség,
  • empatikus magatartás és hozzáállás,
  • lojalitás.

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél,
  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • a jelentkező nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy az állás betöltésével kapcsolatos eljárásban résztvevők a megküldött anyagát megismerhetik,
  • hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a jelentkező megküldött anyagában foglalt személyes adatainak az állás betöltésével kapcsolatos eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a jelentkezők elbírálását követően betölthető.

A jelentkezés benyújtásának határideje: 2024.09.22.

A jelentkezés benyújtásának módja:

elektronikus úton Zsemberiné Kis-Jakab Tímea Éva humánpolitikai referens részére a

[email protected] e-mail címen keresztül. Tárgyban kérjük a pályázott pozíciót megjelölni.

A jelentkezés elbírálásának határideje: 2024.09.29.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Álláshirdetéssel kapcsolatban további információt a https://u-szeged.hu honlapon szerezhet.