Feladatok

  • Orvosi vizsgálatok teljes körű elvégzése;
  • A szakterületekhez kapcsolódó adminisztratív tevékenység naprakész végzése;
  • Részvétel szakmai anyagok összeállításában.

Elvárások

  • Orvosi diploma;
  • 1-3 éves releváns munkatapasztalat;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • Pontos, megbízható munkavégzés;
  • Kezdeményező készség és proaktivitás;
  • Konstruktív és pozitív személyiség;
  • Terhelhetőség, precizitás;
  • Felhasználói szintű informatikai rendszerismeret;
  • Magyar állampolgárság;
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent

  • Belgyógyász szakvizsga;
  • Német és/vagy angol nyelvtudás;
  • Egyéb szakvizsga vagy licensz.

Amit kínálunk

  • Jó kereseti lehetőség;
  • Egészségügyi szolgálati jogviszony;
  • Közösséghez tartozás, kölcsönös megbecsülés;
  • Betegközpontú, keresztény szellemű betegellátás;
  • Barátságos légkör;
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Céginformáció

A pályázat során intézményünk kapui nyitva állnak mindenki előtt felekezettől, hitvallástól függetlenül.

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ ANYAGOK:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
  • Végzettséget igazoló okiratok;
  • Érvényes működési nyilvántartás igazolása;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázó a jelentkezésének megküldésével beleegyezik, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék.
A pályázat benyújtásának határideje: 2024. szeptember 15.
A pályázat elbírálása: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül.