Feladatok

  • Ügyfélmegrendelések kezelése pontosan a megadott időben Oracle rendszerben
  • Rendszer adatainak frissítése, karbantartása,adminisztratív feladatok ellátása
  • Értékesítési Iroda és ügyfél kapcsolattartás, informálás
  • A megrendelések visszaigazolása, nyomon követése, vevők tájékoztatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, gyárakkal, expediálás
  • Számlázás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói színtű Excel ismeretek
  • Outlook alap szintű ismerete
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása
  • Legalább 1 év (2 szemeszter) gyakornoki idő vállalása
  • Jó szervezői készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,bruttó 1900 Ft/óra
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet