GI Group Hungary Kft

Optikai értékesítő

Légy egy gyöngyösi optika csapatának tagja!

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és örömmel vennéd, ha a munkád a precizitás és a kreativitás találkozási pontján lenne, akkor nálunk a helyed! Gyöngyösön található optikánkba keresünk lelkes látszerészt, aki nemcsak szakmailag, de emberileg is hozzáadna csapatunkhoz.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók fogadása, reklamációk kezelése
  • Szemvizsgálatra érkező vásárlók adminisztrációja
  • Rendelések felvétele és kiadása, szemüvegek igazítása
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos teendők

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség (érettségi)
  • Kedvesség és nyitottság az emberek felé
  • Kreativitás, önállóság, felelősségtudat a munkában
  • Fejlődési vágy és nyitottság az új információkra
  • Látszerész végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi fix fizetés + teljesítményalapú mozgóbér
  • Szakmai fejlődést támogató tréningek
  • Előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő környezetben
  • Barátságos, befogadó környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Optikus

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.