Feladatok

  • Zabtisztítási, pelyhesítési és őrlő üzemirészek felügyelete
  • Gépek kezelése, vezérlése, karbantartása
  • A munkaterületén lévő gépek, berendezések napi műszaki ellenőrzése
  • Csomagolási és raktározási kisegítő feladatok elvégzése
  • Lezsákolási feladatok (25kg-s zsákok elkészítése, mozgatása) kivitelezése
  • Alap adminisztratív feladatok ellátása
  • Részvétel a gyártáshoz kapcsolódó alapvető laboratóriumi mérésekben

Elvárások

  • Alap üzemi/technológiai gépek ismerete
  • Jó műszaki érzék
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • problémamegoldó képesség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Malomipari vagy élelmiszeripari végzettség/tapasztalat
  • Karbantartói, szerelői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos cégháttér
  • Hosszú távú együttműködés
  • Munkaruha juttatás
  • Munkába járási támogatás

Céginformáció

A GOF Hungary Kft. a térség egyik innovatív és dinamikusan fejlődő cégcsoportjának, a Szuro-Trade cégcsoportnak a tagja. A Gof Hungary Kft. tulajdonában lévő első magyar termelő és gluténmentes zabfeldolgozó üzem 2019. év végén kezdte meg működését Nyíregyházán. Üzemünk a legkorszerűbb technológiával rendelkezik és nem csak Magyarországon, hanem Közép-Európában is egyedüli gyártóként dolgoz fel gluténmentes zabot. Célunk egy prémium minőségű, ízletes, az elvárásokat maximálisan kielégítő termékcsalád bevezetése a gluténmentes piacra, melyet szívesen vásárolnak és fogyasztanak mind a gluténérzékenységben szenvedők, mind az egészségtudatos étkezést előnyben részesítő fogyasztók.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Gof Hungary Kft.