Feladatok

  • A raktári és logisztikai tevékenységek teljes körű irányítása és felügyelete
  • Raktári munkafolyamatok optimalizálása és hatékonyságuk növelése
  • Beérkező és kimenő áruk mozgásának koordinálása és nyomon követése
  • Készletgazdálkodás és készletnyilvántartás vezetése
  • Az árukészletek pontosságának és elérhetőségének biztosítása
  • Raktári dolgozók irányítása, munkarendek összeállítása és felügyelete
  • Logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása, szállítmányozási tevékenységek szervezése
  • Beszállítókkal és fuvarozókkal való kapcsolattartás és tárgyalás
  • Raktári és logisztikai költségek nyomon követése és optimalizálása
  • A munkabiztonsági előírások betartatása és a munkavédelmi szabályok ellenőrzése
  • Riportok és jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség logisztikai, gazdasági vagy műszaki területen
  • Legalább 3 év tapasztalat raktárkezelésben és logisztikai vezetői pozícióban
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó képesség
  • Erős vezetői és kommunikációs készségek
  • Proaktív hozzáállás és nagyfokú önállóság
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer (pl. SAP, Oracle) ismerete
  • Angol nyelven kívül más nyelv ismerete
  • Nemzetközi logisztikai tapasztalat
  • Lean vagy egyéb hatékonyságnövelő módszerek ismerete
  • Csapatjátékos szellem és kiváló együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Egészségbiztosítás

Céginformáció

„Egy cég. Egy szellem. Egy család” - A Pharma Print Kft német tulajdonú nemzetközi vállalat, a Faller Packaging Group tagja. Nyolc európai helyszínen több mint 1300 alkalmazottja fejleszt első osztályú csomagolási megoldásokat és innovatív ellátási lánc rendszereket. Együtt könnyebbé, biztonságosabbá és hatékonyabbá tesszük az egészségügyi ellátást.