Feladatok

  • Divízióvezetők napi munkájának támogatása;
  • Rendelési folyamat kezelése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Beszállítási folyamat kontrollálása;
  • Termékek árazása;
  • Content csapattal való együttműködés;
  • Kampány ajánlatok betöltése;
  • Riportok készítése mind belső, mind külső partnerek felé;
  • Rendszerbeli problémák feltárása, riportolása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Proaktivitás;
  • Kiemelten jó, határozott kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Magas fokú problémamegoldó képesség;
  • Pozitív szemlélet;
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben töltött korábbi tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Változatos feladatok;
  • Segítőkész, fiatalos csapat;
  • Teljes munkaidő;
  • Akár azonnali munkakezdés.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Légy része a Pepita csapatának!

Magyarország egyik leggyorsabban növekvő online áruháza, a Pepita.hu nyitott pozíciót hirdet, budapesti munkavégzéssel, OPERATÍV MENEDZSER munkakörre.

A Pepita.hu 2017 nyarán indult Marketplace és webáruház, a Szallas.hu alapítóinak új projektje. A rendkívül dinamikus növekedés következtében a havi 4.000.000+ látogató, mára már több mint 3 131 000 különböző termék közül válogathat az oldalon. 2020 elején az OTP Csoporthoz tartozó Portfolion kockázati tőkebefektető üzletrészt szerzett a cégben, ezzel megerősítve a biztos anyagi hátteret és a további fejlődés lehetőségét.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzodat bérigényed megjelölésével!

Cégnév: Pepita Group Zrt.