Feladatok

  • részvétel az üzletág stratégiai irányainak meghatározásában, a további növekedés biztosításában,
  • a Retail és B2B piaci részesedés növelése belföldön és külföldön egyaránt,
  • a malomüzem működési folyamatainak koordinálása, felügyelete és fejlesztése a hatékonyság növelés céljából,
  • az üzletág termelési és kereskedelmi gazdálkodásának tervezése, felügyelete, koordinálása,
  • az üzletághoz tartozó munkavállalók irányítása, ellenőrzése, felügyelete,
  • értékesítési és marketingstratégia meghatározása és megvalósítása,
  • az üzletág jogszabályi működésének biztosítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és gazdasági vagy élelmiszermérnöki végzettséggel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással, további idegen nyelvek ismerete előny
  • Minimum 5 éves releváns területen szerzett vezetői tapasztalattal
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel
  • Komplex vállalkozói szemlélettel, precíz, proaktív, terhelhető személyiséggel
  • Kiemelkedő problémamegoldó képességgel és jó szervezőkészséggel
  • Felhasználói szintű MS office ismeretekkel.

Amit kínálunk

Olyan dinamikus, elhivatott szakembert keresünk, aki szaktudásának és piaci ismeretének köszönhetően képes a kereskedelmi csapat motiválására, hazai és export értékesítés növelésére, szem előtt tartva az üzemi kapacitás kihasználtságát. Gyors probléma megoldó képességével és innovatív ötleteivel képes a különböző gyártási folyamatokat optimalizálni, valamint új technológiák bevezetésével a termelési hatékonyságot növelni.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Gof Hungary Kft. tulajdonában lévő gluténmentes zabfeldolgozó üzem 2019. év végén kezdte meg működését Nyíregyházán. Üzemünk a legkorszerűbb technológiával rendelkezik, Magyarországon, illetve Közép-Európában is egyedüli gyártóként dolgoz fel gluténmentes zabot. Termékeinket AVENA GoFit(logó) márkanév alatt találhatják meg a boltok polcain, illetve alapanyagként is értékesítünk bel- és külföldi piacokra egyaránt. A gluténérzékenység napjainkban világméretű betegséggé vált, mely jelenleg nem gyógyítható, csak az étkezési kultúra átalakításával, a glutént tartalmazó ételek teljes mértékben való kiiktatásával lehet táplálkozni. Mindamellett egyre nő az egészségtudatos étkezést előnyben részesítő fogyasztók száma is, akik szívesen választják a SuperFood paraméterekkel rendelkező zab alapanyagú termékeket.

A "Jelentkezem gombra" kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!