A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

online szerkesztő munkatársat keres

Ha otthonosan mozogsz a média világában, ha képben vagy azzal, mi zajlik Heves vármegyében és küldetésednek érzed, hogy más is tudjon minden fontos, érdekes történésről, akkor Téged keresünk!

Az országosan ismert és piacvezető médiavállalat a Mediaworks Hungary Zrt. online szerkesztő munkatársat keres egri munkavégzéssel.

FELADATOK:

  • Online tartalmak (cikkek, képek, videók) napi szintű szerkesztése, gondozása
  • A közösségi felületek aktív menedzselése
  • Kapcsolattartás a szerkesztőség munkatársaival
  • Online tartalmak előállítása: szöveges és képi (fotó-rövid videós) formában

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gyorsaság, pontosság
  • Kiváló íráskészség és helyesírás, választékos fogalmazás
  • Hírérzék és képesség a témák felkutatására, sajtóműfajok ismerete
  • Terhelhetőség, nagy munkabíró képesség
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Kreativitás, lojalitás

ELŐNYT JELENT:

  • Tartalomszerkesztői rendszerben (CMS) való jártasság, hatékony online kommunikáció
  • Közösségi platformok ismerete (pl.: Facebook, Instagram, Tiktok)
  • Alapvető képszerkesztési ismeretek (szintezés, fényerő, élesítés)
  • Videós platformok ismerete
  • Keresőoptimalizálási ismeretek (kulcsszavak keresése és alkalmazása)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozott idejű munkaszerződés, teljes munkaidőben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Nagyvállalati háttér, kellemes munkakörnyezet
  • Cafetéria, teljesítményalapú premizációs rendszer

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Eger

Pályázatát a bruttó bérigény és a munkakör megjelölésével várjuk, a "Jelentkezem" gombra kattintva.