Feladatok

A NaturalSwiss 2006 óta foglalkozik gyógynövényes béltisztító, méregtelenítő és egészségmegőrző programokkal, Magyarországon kívül Szlovákiában, Csehországban és Németországban. Küldetésünk természetes táplálék kiegészítőkkel és módszerekkel segíteni az embereknek visszaszerezni, majd megőrizni egészségüket, amely érdekében folyamatosan követjük és alkalmazzuk az élvonalbeli iparági innovációkat.

Több olyan innovatív termékkel rendelkezünk, amelyeket elsőként mi vezettünk be a piacra pl. U vitamin, Szimbiotikum, Parasic, továbbá termékeink nem a legolcsóbbak közé tartoznak, mert minőségi alapanyagokból, magas hatóanyag tartalommal készülnek. Ezt a vásárlói visszajelzések is megerősítik, továbbá több termékünkből pont a drágább verzióból vásárolnak többet, mert érzik a hatását. Valamennyi termékünket egyedi receptúrával, a legszigorúbb előírások betartásával állítjuk elő, kifejezetten európai gyártó üzemekben.

Fejlődésünk következő állomása a NaturalSwiss márka és weboldal alapos megújítása, majd mind a magyar, mind a német piacon újraindítása. Emiatt keresünk olyan marketinges kollégát, akinek a segítségével nagyságrendileg láthatóbbá és elismertebbé válik a NaturalSwiss márka elsősorban Németországban.

Ebben a munkakörben az a legnagyobb kihívás, hogy mivel nemzetközi versenypályán játsszunk (és a német piac jóval keményebb dió a magyarnál), ezért itt létkérdés a folyamatos innováció, a “startupos agilis szemlélet”, amihez napi szinten kell újat tanulni, és a szakma nemzetközi élvonalát folyamatosan követni.

  • Weboldal szerkesztése és tartalmak (cikkek és videók) készítése (magyar és német piacon)
  • Email marketing és közösségi média kampányok tervezése, reklámszövegek írása, kampányok teljes körű lebonyolítása
  • Látogatottság és az értékesítési folyamatok konverzióinak folyamatos növelése
  • Együttműködő partnerek (orvosok, fordítók, ügynökségek, webfejlesztők, stb.) keresése és menedzselése
  • Forgalmi előrejelzések készítése a beszerzés számára
  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése

Elvárások

Az ideális jelölt olyan ember, akinek erősen érdeklődik az egészséggel kapcsolatos termékek iránt (különösen emésztéssel kapcsolatos), továbbá ismeri Németországban a helyi sajátosságokat, van már kapcsolatrendszere.

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú előnyt jelent)
  • 2-3 év online marketing tapasztalat
  • Perfekt német nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt magas szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, ugyanúgy szenvedélye a természetes egészségmegőrzés, mint nekünk, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert és családias hangulatú, rugalmas cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes munkabért
  • Rugalmas munkakörülményeket (heti 4 nap home office)
  • Innovatív, marketingorientált cégvezetést
  • Szakmailag nagyon magas szintű és önálló munkát
  • Alapos betanítást, mentorálást, folyamatos és intenzív szakmai fejlődést
  • Előrelépési lehetőséget

Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Online marketing manager”-ként megjelölve küldje el! A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne váltani?
  2. Milyen szakmai eredményeire a legbüszkébb?
  3. Hova szeretne fejlődni a marketingben?
  4. Dolgozott-e már távmunkában, és miért lenne jó az ön számára?
  5. Mivel lehet önt motiválni?