Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk a Carussel egy dinamikusan működő online marketing ügynökség, mely több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a piacon. A cég elhivatottan segíti a vállalkozások növekedését és digitális jelenlétük erősítését különböző innovatív digitális megoldásokkal.

Online Marketing gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Landing oldalak készítése és frissítése
  • Komplett kampányok és kampány részek feltöltése, elkészítése és módosítása
  • Riportok véglegesítése előre megadott szempontok és számadatok alapján
  • Az online marketing csapat napi szintű munkájának támogatása
  • Kölcsönös elégedettség esetén további izgalmas feladatok várnak Rád, annak függvényében, hogy mely területeken/feladatokban szeretnél jobban elmélyülni

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív tanulói jogviszony
  • Középfokú, aktív angolnyelvtudás
  • Kiváló írásbeli kommunikációs képesség
  • Érdeklődés az online marketing területe iránt
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban
  • Heti 20-40 órában
  • A munkavégzés helyszíne Budapest, 2. kerülete vagy otthonról megegyezés szerint

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető diákmunka
  • Hosszú távú gyakornoki lehetőség
  • Br. 1840 Ft/óra
  • Hibrid munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet