Feladatok

Feladataid közé az alábbi felelősségteljes munkafolyamatok tartoznak majd:

RENDELÉSEK KEZELÉSE
- webshopra beérkező rendelések felvétele, nyomon követése.
- rendelések kiszállításának logisztikája.
- e-mailes, telefonos rendelések felvétele.
- számlázási feladatok ellátása.
- rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés: korrigálás, tájékoztatás, segítség nyújtás.
- piacokkal való kapcsolattartás.
- raktárral, beszerzéssel való kapcsolattartás.

ÜGYFÉLKEZELÉS/PARTNERKEZELÉS/ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
- telefonos, e-mailes kapcsolattartás: általános tájékoztatás nyújtása, vevői/partneri kérdések megválaszolása, érdeklődések kezelése.
- üzleti parnetekkel való folyamatos kapcsolattartás, árajánlatok küldése.
- általános adminisztratív feladatok ellátása.

WEBSHOP NAPRAKÉSZEN TARTÁSA
- lakossági vásárlók tájékoztatása a weboldalon keresztül.
- webshopos termékek árazása, naprakészen tartása.
- a fizikai üzlet munkatársaival való kapcsolattartás.
- kasszakezelés, elszámolás.
- statisztikák készítése a vásárlói rendelésekről és magatartásról.
- termékek feltöltése, termékadatlapok kezelése, javítása.
- kampányokban való együttműködés.
- ötletelés a fejlesztéseken, megoldási lehetőségeken, hogy webshopunk minél vásárlóbarátabb legyen.
- esetleges hibák feltárása a webshopon a fejlesztők részére.

Elvárások

- segítőkész, remek kommunikációs készség.
- önállóan és csapatban is jól dolgozol.
- remek koordináló képesség, hogy a futárokkal a lehető leghamarabb és legkedvezőbb körülmények közt szállítsátok ki a termékeket.
- jó probléma megoldó képesség.
- lendületesség.
- szereted a pörgést, de ha nyugi van, akkor is feltalálod magad, akár új javaslatokkal, ötlettekkel látod el felettesedet a webshoppal kapcsolatban.
- középfokú végzettség.

Előnyt jelent

- hasonló területen szerzett munkatapasztalat.
- vállalatirányítási rendszer kezelése, ismerete.
- B kategóriás jogosítvány.
- UNAS webáruház kezelésben való jártasság.
- társalgási szintű angol nyelv tudás.
- informatikai jártasság.

Amit kínálunk

- teljes munkaidő.
- bejelentett munka.
- hosszútávú munkalehetőség.
- fiatalos, lendületes csapat.
- fejlődési, tanulási lehetőség.
- innovatív, fenntartható céges kultúra.
- munkaidő: hétfőtől péntekig.
- céges autó munkaidőben.
- segítség nyújtás a kezdeti időszakban és a továbbiakban egyaránt.
- céges rendezvények.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Prémium Kert Kft. új munkavállalóját keresi webshopos ügyintéző/adminisztrátor pozícióba a premiumpiacszeged.hu weboldalhoz. Kérjük, első lépésként tekintsd meg weboldalunkat: https://www.premiumpiacszeged.hu/

A Prémium Piac egy fizikailag is létező bevásárló piac, ahol a 4 alapélelmiszer széles választékban elérhető. Erre a fizikai megvalósulásra épült fel a webshop változat már 3 éve, mely az összes piacon található alapanyagot és terméket házhoz szállítja lakossági, - és cateringgel foglalkozó vásárlói részére.

Kérjük, hogy jelentkezésedhez mindenképpen csatolj fényképes önéletrajzot!
Cégnév: Prémium Kert Kft.