Feladatok

  • A Femcafe weboldalán hirdető ügyfelek kampányainak teljes körű menedzselése és kezelése (pl.: bannerek, PR cikkek, rovatszponzoráció stb)
  • Hirdetői natív anyagok írása és/vagy szerkesztése
  • Riportok készítése a kampány eredményekről
  • Kampányok folyamatos követése, optimalizálása
  • Adminisztráció, nézőképek és megrendelők készítése
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Marketing célú feladatok technikai kivitelezése (grafikus tudás)

Elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha…
…az alábbiakat olvasva egyből magadra ismersz.

  • Önálló munkavégzés
  • Microsoft Office programok ismerete és napi használata (Excel, Word, Power Point)
  • Precizitás – hiszen számok sokasága és statisztikák készítése is a feladat része, valamint megrendelőket is kell majd készítened
  • Rugalmas, terhelhető
  • Kiváló íráskészség és helyesírás – ha szeretsz írni és jó is vagy benne :)
  • Priorizálás és időmenedzsment – hidd el, szükséged lesz rá!
  • Ügyfélközpontú gondolkodás – ne aggódj, nagyon cukik :)

Előnyt jelent

  • Adocean, Admanager ismerete
  • Photoshop, Microsoft Paint programok ismerete és használata
  • Releváns kampánymenedzser munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat, sok nevetés
  • Családias hangulat
  • Közös programok
  • Heti 2 nap home office

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a fizetési igény megjelölésével 2024. július 19-ig küldjék el.

Cégnév: Netrise Hungary Kft.