Feladatok

  • Technikumi képzésben (9-13. évfolyam) a fenti szakirányokban oktatói feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi végzettség
  • Oktatásban szerzett tapasztalat (2-3év)
  • Számítógépes alapismeretek
  • Elkötelezettség az oktatói/nevelői feladatok irányába
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónap próbaidő)
  • cafeteria
  • kiemelten jó környezeteben történő munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges busz

Céginformáció

Terplán Zénó Kolping Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola 5100, Jászberény, Szabadság tér 1.

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Terplán Zénó Kolping Technikum