Feladatok

  • okmányos ügyletek (akkreditívek, okmányos beszedvények) teljes körű lebonyolítása
  • belföldi és nemzetközi bankgaranciák teljes körű lebonyolítása
  • kereskedelmi és jogi tartalmú dokumentumok vizsgálata, értelmezése
  • ügyfelekkel, bankokkal, társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • min. középfokú szakirányú végzettség/ szakképesítés vagy felsőfokú gazdasági végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • megbízható angol nyelvtudás (gazdasági / külkereskedelmi szakmai szókincs előnyt jelent)
  • német nyelvtudás előnyt jelent
  • a külkereskedelemben használt fizetési módok, valamint a bankgaranciák ismerete
  • okmányos és/vagy bankgarancia területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiemelkedő precizitás, figyelem a részletekre
  • összefüggések felismerése, jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • csapatban való együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás,
  • Munkavállalói Támogató Program,
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően,
  • Képzések,
  • Extra szabadnap.

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.