Feladatok

  • Az ügyvédi iroda adminisztratív szervezetének irányítása és fejlesztése.
  • Szoros együttműködés ügyvédekkel és ügyvédjelöltekkel, igényeik támogatása és a folyamatok hatékonyabbá tétele, illetve mindezek felügyelete.
  • Irodai eljárások és szabályzatok kialakítása és fejlesztése, biztosítva a kamarai és jogszabályi előírásoknak való megfelelést.
  • Aktív részvétel az ügyvédek és az adminisztratív munkatársak közötti együttműködésben, összetartó munkakörnyezet fenntartása.
  • Klasszikus jogi feladatok ellátása (limitált körben), különösen társasági jogi területen.
  • Vezető szerep ellátása az adminisztrációban, feladatok és projektek irányítása.
  • Marketing és PR tevékenységek koordinálása.

Elvárások

  • Jogi diploma, vagy legalább három befejezett év jogi egyetemen.
  • Üzleti gondolkodásmód, nyitottság az iroda működésének innovatív fejlesztésére.
  • Pozitív kisugárzás, proaktív és energikus munkavégzés.
  • Magabiztos kommunikáció.
  • Részletorientáltság, precízség.
  • Nyitottság arra, hogy kezdetben klasszikus asszisztensi feladatokat lásson el.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Innovatív irodai és jogi környezet.
  • Lehetőséged lesz arra, hogy a magyar ügyvédi piacon is egyedülálló vezetői szerepkört alakíts ki és fejlessz az irodában.
  • Versenyképes fizetést kínálunk, amely sikeres integráció után a tapasztalt ügyvédek szintjét is elérheti.
  • Korábbi munkatapasztalat előny, de nem feltétlenül szükséges. Fontosabb a szükséges készségek elsajátítására való nyitottság.
  • Figyelemfelhívás: ez a pozíció nem ügyvédi vagy ügyvédjelölti pozíció, hanem admin(vezetői) pozíció. A jogi diploma részben olyan feladatok miatt elvárás, mint a cégeljárások vagy a kamarai szabályzatoknak való megfelelés legmagasabb szintű szakmai felügyelete, részben pedig az ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának az admin szervezet munkájával való magas szintű koordinációja.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha elkötelezett vagy a fejlődés és az új perspektívák megteremtése iránt, és készen állsz egy olyan fontos szerepre, amely ötvözi a jogászi szemléletet az üzleti készségekkel, akkor jelentkezz most a Csővári Legalhez, és légy meghatározó szereplő irodánk jövőjében!

Küldd el önéletrajzodat és egy rövid motivációs levelet, amelyben kifejted, miért te vagy az ideális jelölt erre a pozícióra. Várjuk jelentkezésedet!