Magyarország egyik legnagyobb vállalatának üdülőjébe keresünk nyugdíjast. Partnerünk Balatonszemesen, jól megközelíthető helyen fekszik, a busz- és vasútállomástól 20  perces sétával elérhető. Az üdülő közel a Balatonhoz található.

Feladatok:

  • Szobák és közösségi terek takarítása

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • 2024.06.12 - 2024.08.31
  • hetente 1 nap 10.00-16.00 tartó műszakokban

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1900 Ft/óra
  • Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a munka, akkor kérjük, hogy töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra!  Ha kérdése lenne, keressen bátran a megadott telefonszámon: 06 70 452 31 80
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.