Feladatok

  • Nyomtatók, multifunkciós eszközök karbantartása, javítása
  • Helyszíni nyomtatás támogatás biztosítása felhasználóknak
  • Microsoft Windows, Office irodai környezet támogatása
  • Feladatok utánkövetése, szükség esetén továbbítása
  • Tudástár bővítése új megoldási javaslatokkal

Elvárások

  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs képesség és megjelenés
  • Csapatban és önállóan egyaránt történő munkavégzés
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent

  • Nyomtatástechnikai és informatikai alapismeretek
  • Célirányos informatikai végzettség
  • Nyomtatás üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő hardver ismeret
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Kiváló szakmai háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Rendszeres partner képzések, szakvizsga lehetőségek
  • Béren kívüli juttatások (cafatéira, vidéki kollégáink számára munkába járási támogatás)
  • Egy műszakos, heti 5x8 órás munkaidő beosztás
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Szeretnél azok táborába tartozni, akik a hobbijukból élnek meg? Esetleg kitanulnál egy hiányszakmát? Mi segíthetünk ebben!
Amennyiben úgy érzed, hogy műszaki beállítottságú vagy és egyszerre szeretsz csavarhúzóval és billentyűzettel is dolgozni, akkor nálunk a helyed!
Nem várjuk el, hogy szakképzett nyomtató szervizes legyél, csak annyit kérünk, hogy légy ambiciózus és akarj tanulni!