Feladatok

  • A vállalat meglévő DACH régióból származó ügyfeleivel történő kapcsolattartás
  • Megrendelés feldolgozása vállalatirányítási rendszerben, a megrendelések nyomon követése, határidők egyeztetése
  • Árajánlatok készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Ügyfél orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség (írásban és szóban egyaránt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Office)
  • Lendületes, rugalmas, önálló és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tapasztalat nyomdai területen/ügyfélkapcsolati munkakörben
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Fejlődési lehetőség, izgalmas munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Dinamikusan fejlődő cég, biztos háttérrel;
  • Barátságos, segítőkész csapat és jó munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

1998 óta működő vizuál-kommunikációs nyomdatermékeket gyártó digitális nyomda

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát nettó bérigény feltüntetésével.