Feladatok

  • Cégünk által forgalmazott (nyílászáró, árnyékolás technikai termékek ) értékesítése
  • Árajánlatok készítése és megrendelések kezelése
  • Ügyfelek pontos, szakmai kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfeleinkkel
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Napi kapcsolattartás a gyártókkal

Elvárások

  • Precizítás, pontosság
  • Jó probléma megoldó képesség és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás mód
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Homlokzati nyílászárók értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Minden szükséges eszközt biztosítunk a munkavégzéshez
  • Akár céges autót is igényelhetsz
  • Korrekt bérezés és jutalék rendszer
  • Profi Támogató csapat és vezetőség vár
  • Szakmai fejlődésben segítünk, így hosszú távban gondolkodunk
  • Céges rendezvények, oktatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Nyílászáró és Árnyékolás technika forgalmazásával és beépítésével foglalkozó cégünk 1182 budapesti és kecskeméti irodájába várja új kollégáját, értékesítési pozícióba! Cégünk kiváló minőségű nyílászárók értékesítésével és beépítésével foglalkozik, így számos visszatérő partnerünk van.

Ha szereted a szuper légkört, magabiztos vagy, és erős kereskedelmi tapasztalattal is rendelkezel, csatlakozz hozzánk, Főállású pozícióba, akár azonnali kezdéssel!

Fényképes önéletrajzokat várunk.
Cégnév: Elit Ablak Kft