Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz, a CooperVision CL Kft.-hez keresünk lelkes diákokat a nyárra csomagolói és gépkezelői munkakörökbe.
A munkahely Budapest XVIII. kerület határában, Gyálon található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

Feladatok:

  • Gépbeállítás megadott paraméterek alapján
  • Szalag melletti termékellenőrzés
  • Csomagolás előkészítése
  • Kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony.
  • Jó látás (szemüveg vagy kontaktlencse viselése nem akadály)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Műszakrend (éjjeli és nappali műszakok) vállalása

Munkaidő

  • Bármikor - nappal/éjszaka/hétvégén - vállalhatsz műszakot, amikor időd csak engedi!
  • Legalább heti 2-3 napot érdemes vállalni, a beosztást mindig az elfogaltságaidhoz (vizsgák, nyaralás) igazítjuk.
  • Műszakbeosztás: 3  nap nappal (6-18) - 3 nap pihenő - 3 nap éjjel (18-6) - 3 nap pihenő
  • Elsősorban a nyári időszakban lesz munkavégzés ( Júlus 10.-  Augusztus 31.)

Amit kínálunk

  • Bruttó 2.000-3.600 Ft közötti órabér (pótlékokkal)
  • Akár 414-460 ezer Ft-os nettó fölött kereshetsz, ha 15 napot dolgozol egy hónapban.
  • Kiszámítható munkavégzés, egyszerű feladatok
  • Ingyenes kávézási lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Céges buszjáratok

Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kiskunlacháza, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott email címen.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet