Feladatok

  • Új termékek és az ehhez tartozó gyártási folyamatok bevezetése.
  • Vevői követelmények, elvárások egyeztetése a terméktervező és kereskedő csapattal.
  • Árajánlatok és megtérülés számítások, megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Próbagyártások szervezése, eredményeinek feldolgozása
  • Gyártási folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • Projekt és időterv készítése
  • Projektmegbeszélések levezetése, riportok készítése
  • Kapcsolattartás a projekttagokkal, vevőkkel, beszállítókkal
  • Vevői és IATF 16949:2016 auditra való felkészülés, az auditon való részvétel

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • APQP folyamatok, Hibaelemzés módszereinek ismerete

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Gumi fröccsöntési és fém hidegalakítási tapasztalat
  • MS Project ismerete
  • Tervezői szoftver (NX, Creo, AutoCad), MS Project ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes, komplex juttatási csomag
  • Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség külföldi karrierlehetőséggel
  • Személyre szabott fejlődési lehetőségek
  • Számos munkatársi események az év során

Céginformáció

Federal Mogul Hungary Kft. a Tenneco csoport tagja, amely egy vezető nemzetközi autóipari beszállító. A cég Kunszigeten található leányvállalatának fő profilja a gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával és új termékportfólió keretében hővédő-lemez gyártása a gépjármű- és nehézgépjármű ipar részére. A vállalat folyamatosan törekszik a kiváló minőségre és a vevők elégedettségére, ezért termékei elősegítik a fejlett üzemanyag-gazdálkodást, a károsanyag kibocsátás csökkentését és a fokozott járműbiztonságot.

Önélerajzokat a jelentkezem gombra kattintva várjuk!
Cégnév: Federal Mogul Hungary Kft.