Trenkwalder
Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat

NPI mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Új szerszámok, gépek, berendezések üzembe helyezése, aktiválásra való előkészítése, és átadása a termelésnek a PDP folyamata szerint
  • Új termékek esetében run at rate gyártások előkészítése, vezetése és értékelése
  • A rábízott technológia gyártási folyamatainak hatékonysági és minőségi fejlesztése
  • Technológiai paraméterek folyamatképességének meghatározása, folyamatos fejlesztése
  • Költségkalkulációk (ROI) készítése alternatív technológiák / megoldások tanulmányozása közben
  • Mérnöki változások bevezetése sorozatgyártásban lévő termékek esetében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:
  • Német nyelvtudás
  • NPI tapasztalat
  • CNC gépek üzemeltetésében való jártasság
  • Hegesztési technológiai ismeretek
  • SAP ismeret
  • Autóipari szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Kiemelt bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Faipari mérnök