Nővér – Részmunkaidő

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Főbb feladatok, munkák

Páciensek számára EKG elkészítése.

Amit a Medicover kínál:

  • Betanítás, megbecsülés, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat, hosszú távú, stabil munkahely
  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Korrekt jövedelem

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza
Munkaidő:
Részmunkaidő – heti 1 nap, csütörtök: 16:30-19:30

Elvárások:

  • EGK készítésben szerzett tapasztalat
  • Számlázás, fizettetés
  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség
  • Érvényes működési engedély, MESZK tagság
  • Igényes megjelenés, jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Szakrendelőben, járóbeteg ellátásban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Foglalkozás-egészségügyi szakápolói, illetve egyéb szakasszisztensi végzettség
  • Angol nyelvtudás (minimum társalgási szinten)

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Nővér, Szakápoló
Cégnév: Medicover Egészségközpont Zrt.