Feladatok

Intézményünknek a neurológia szakrendelésén járóbeteg szakellátása rész- vagy teljes munkaidőben

Elvárások

  • Szakirányú szakképzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Hozzájárulás, hogy a pályázatot az elbírálásban résztvevők megismerhetik

Amit kínálunk

Szolgálati jogviszony alapján járó bér
Cafeteria
 

Jelentkezés módja

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Lőrinc-Imre Eü. Nonprofit Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Orvos / szakorvos Pest megye

gyógyító-megelőző tevékenység végzése jogszabályokban meghatározott alapellátó tevékenység és munkaköri alkalmassági vizsgálatok elvégzése rendszeres ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Szemész szakorvos Pest megye

Szemész szakorvost keresünk budai, szemészetre specializálódott magánklinikai partnerünk számára. Amit partnerünk kínál: Modern, korszerű felszereltség ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Orvos, szakorvos Győr-Moson-Sopron megye

vércsoport szerológiai vizsgálatokkal, véradók kivizsgálásával, hemofíliások gondozásával kapcsolatos feladatok ellátása.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE