Feladatok

Népzene tanár!
Jelenleg vokális tanszakra keresünk népi ének oktatót, mely feladatkörbe a
  • A tantárgyfelosztás és órarend szerinti tantárgyak tanítása
  • A tanulók beiratkozásásával kapcsolatos feladatok
  • Az adminisztráció pontos, naprakész vezetése
  • A szülők és gyermekeik folyamatos informálása az évközi feladatokról és változásokról
  • A félévi és a tanévvégi vizsgák szervezése, lebonyolítása
  • A tanórán kívüli rendezvényeken való részvétel (ahol a művészeti iskola tanulói részt vesznek)

Elvárások

• pedagógus végzettség
• magyar állampolgárság
• büntetlen előéletű
• cselekvőképes
• KRÉTA ismeret

Előnyt jelent

• pozitív szemlélet
• tanügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
• népzenei oktatói tapasztalat
• alapfokú művészetoktatási programban való eredményes részvétel
• felsőfokú végzettség
• „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Intézményünkben az alapfokú művészetoktatás azzal a szándékkal jött létre, hogy lehetőséget nyújtsunk az esztétikai érzékenység, a szépre való hajlam, a harmonikus magatartás iránti nyitottság és az igényesség kialakítására, hogy diákjaink a művészet segítségével megismerhessék az egyetemes emberi kultúra, a nemzeti hagyományok értékeit és önmagukat.
Ebben a munkában kínálunk leendő munkatársainknak szerepet, melyet kiváló, országosan is elismert kollégákkal karöltve tehet barátságos és családias légkörben.
Mindezen felül a törvényben előírt bérezés és jogok járnak a tisztelt pedagógusnak.

Céginformáció

A nevelés elősegíti a gyermekek, fiatalok harmonikus lelki, testi és értelmi fejlődését, készségeik, képességeik, ismereteik, jártasságaik, érzelmi és akarati tulajdonságaik, műveltségük életkori sajátosságaiknak megfelelő, tudatos fejlesztése révén, és ezáltal erkölcsös, önálló életvitelre és céljaik elérésére, a magánérdeket a köz érdekeivel összeegyeztetni képes embereket, felelős állampolgárokat nevel. Kiemelt célja a nevelésoktatás eszközeivel a társadalmi leszakadás megakadályozása és a tehetséggondozás.
Fő profilja a néptánc és a népzene oktatás. Az intézménynek közel 400 tanulója van 6 feladat ellátási helyen. Művészeti iskolánkban a következő művészeti ágak között választhatnak a tanulni és fejlődni vágyó gyermekek: néptánc, népi hegedű, népi brácsa, népi bőgő/cselló, népi furulya, népi ének, citera, zongora.

A jelentkezem gombra kattintva, kérem csatolja fényképes Europass önéletrajzát.