Feladatok

Az ausztriai Wr. Neudorfból induló, fuvarfeladatok ellátása 40 tonnás gépjármüveken. A munkavégzés kezdete a hét bármely napján lehet. A pótkocsik hütöpótkocsik, amik az egész EU-n belül mozognak. A turnus 3+1 (3 hét munka + 1 hét szabad)

Elvárások

  • Nemzetközi gépjárművezetéshez szükséges érvényes engedélyek (C+E, GKI)
  • Min. 2 éves nemzetközi (összeurópai) kamionozásban szerzett gyakorlat
  • Hütőpótkocsival szerzett tapasztalat
  • Házastársak/élettársak és összeszokott párok jelentkezését is várjuk
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • magyar vagy szlovák nyelvtudás elöny

Amit kínálunk

Kiemelt és pontos bérezés, stabil és megbízható vállalati háttérrel. Bizonyos keretek között szabadon választható a 2 hét munka 2-3 nap szabad, 3 hét munka 1 hét szabad, illetve 4 hét munka 1 hét szabad. 280 autóból álló kimagaslóan jól szervizelt jármüpark, átlagéletkora 2 év,
A megadott várható fizetés NETTO összeg.

Céginformáció

  • Az 1959 óta működő és fejlődő osztrák vállalkozás 2005-ben alapított szlovák leányvállalata. Legföbb profilja a hűtött áruk szállítása az egész EU-n belül.

A pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Héfötöl -péntekig 08 - 16 óráig