Tech People Hungary Kft.

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NEMZETKÖZI HR KOORDINÁTOR, ANGOL-NÉMET (LV)

Munkavégzés helye: Budapest környéke (M0-Dél, Alsónémedi környéke)

Juttatások: versenyképes alapfizetés + éves bónusz + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • HR releváns témákban támogatásnyújtás a nemzetközi leányvállalatok (gyártás, kereskedelem) számára, valamint a holding egyes szakterületi vezetőinek,
  • Összekötő, koordináló szerepkör a leányvállalatok, a HR szakterület és a holding-ügyvezetés között,
  • Nemzetközi HR-sztenderdek és globális HR-folyamatok kidolgozása és bevezetése, figyelembe véve a helyi szabályozásokat és adottságokat,
  • Nemzetközi személyzetfejlesztési intézkedések, employer branding projektek kidolgozása és végigvitele,
  • A nemzetközi kulcspozíciók toborzási és kiválasztási folyamatának támogatása,
  • Nemzetközi „Best-Practice” találkozók szervezése és koordinálása,
  • Nemzetközi HR adatbázis felépítése és fejlesztése (fontosabb HR releváns témák, országspecifikus szabályozások).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR, jogász, pénzügyi, gazdasági, kereskedelmi),
  • 3-5 éves, multinacionális, nemzetközi környezetben szerzett HR munkatapasztalat (HR Manager, International HR Coordinator, Regional HR Business Partner, HR Generalist, HR Specialist),
  • Stabil, kommunikációképes ANGOL és NÉMET nyelvtudás,
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság és szakmai igényesség,
  • Kiváló kommunikációs készség és nyitott személyiség,
  • Kiváló szervezési, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség,
  • (Rendszeres) utazási hajlandóság külföldre.