Feladatok

  • Nemzetközi és hazai fuvarok szervezése
  • Megbízások teljeskörű lebonyolítása
  • Közvetlen kapcsolattartás ügyfelekkel és fuvarozókkal
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív teendők
  • A szállítás során felmerülő problémák gyors, hatékony megoldása

Elvárások

  • Naprakész piacismeret és kapcsolati tőke
  • Fuvarszervezésben szerzett magas szintű tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmas magabiztos és udvarias fellépés

Előnyt jelent

  • Több idegennyelv ismerete - Olasz/Német/Szerb/Horvát
  • Utazási hajlandóság
  • Szakirányú logisztikai végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés, megegyezés szerint
  • Modern körülmények, családias légkör
  • Munkavégzés helye: Dunaújváros
  • Home office lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés, napi 8 órás munkaidő

Amennyiben felkeltettük figyelmed és szeretnél a csapatunk tagja lenni, küld be fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével.