ALD Automotive Magyarország Kft.

Nemzetközi Értékesítési Referens

Főbb feladatok, munkák

  • Nemzetközi társosztályokkal és a központi értékesítési osztállyal történő szoros együttműködés, kapcsolattartás;
  • Nemzetközi tendereken való aktív részvétel az igények feldolgozásától egészen az ajánlatok elkészítéséig és kiküldéséig;
  • Meglévő nemzetközi ügyfelek kapcsán érkező kérdések megválaszolása az ALD központ felé;
  • Havi, negyedéves, éves riportok készítése az ALD központ részére;
  • Havi rendszeres konferencia beszélgetéseken való aktív részvétel és a fontosabb pontokról történő meeting minutes készítése a közvetlen vezetője felé;

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év értékesítés / ügyfélkezelés terén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Proaktív, elkötelezett és kitartó személyiség;
  • Ügyfélközpontú és megoldásorientált szemléletmód
  • Erős priorizálási képesség
  • Precizitás és terhelhetőség
  • Üzletági ismeret, tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő iparág, ahol az operatív lízing értékesítése mellett fókuszban van a digitalizáció és zöld flották iránti elköteleződésünk;
  • Egy nagyszerű csapatot, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Egyedülálló vállalati kultúrát, biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő juttatási csomagot, ami tartalmaz utazási költségtámogatást, magánegészségügyi csomagot, cafetériát
  • Vállalati hűségprogram nyújtotta lehetőségeket
  • Átfogó betanulási programot és dedikált mentort
  • Mobiltelefont és laptopot
  • Valamint heti 2 nap Home Office lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: ALD Automotive Magyarország Kft.