Feladatok:

Keresünk megbízható, fiatalos munkatársat értékesítési- és  kiegészítő feladatok ellátására.

Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, gyors, precíz pénztármunka,  árukészlet feltöltés, áru rendezés, üzlet takarítás, adminisztráció ellátása, a 18 év alatti személyek dohányboltba történő belépésének és vásárlásának kiszűrése.

Elvárások:

Nagykasszás rendszer és számítástechnikai eszközök megbízható használata.

Word, Excel, levelező rendszer napi szintű használata.

Vevőközpontúság, rugalmasság és elkötelezettség mellett a jó kommunikációs készség fontos feltétel.

Fiatalos, kommunikálni szerető, csapatmunkában dolgozni akaró, és tudó kollégát keresünk!

Amit kínálunk:

Stabil munkahely, könnyű fizikai munka, két hónapos munkaidőkeret, egy hónapra előre tervezhető két műszakos munkarend, jogtisztán bejelentett bér.

Teljes munkaidős foglalkoztatás esetén a nettó munkabér 360.000 Ft, mely a pótlékok, szabadság számítás alapja.

Pótlékok:

Műszakpótlék 18:00 óra után és szombaton 30%, vasárnapi pótlék 100%, kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett, a 100% térítése.

Jelentkezni e-mailben, fényképes önéletrajzzal.

Kapcsolattartó: Király Attila