Feladatok

- Humuszkiemelés és rakodás tehergépkocsira
- Depózás és depórendezés
- Alaptest és munkaárok kiemelés
- Tereprendezés, ideiglenes szállítóút készítés és karbantartás
- Földvisszatöltés alaptestek mellé
- A gép használata előtt a biztonságos működtetés feltételeinek ellenőrzése időszakos és rendszeres karbantartás bonyolítása, a gép rendszeres feltöltése a működtetéséhez szükséges folyadékokkal, illetve üzemagyaggal
- Műszaki, környezet-, munka- és balesetvédelmi előírások betartása
- Szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

- Önálló, precíz, pontos munkavégzés
- Érvényes nehézgépkezelői jogosítvány 1222 lánctalpas kotrógép, vagy 1412 dózer kategóriában
- Legalább 1 éves gyakorlat, magabiztos gépkezelés
- Saját gépjármű, érvényes B kategóriás jogosítvány
- Elvárás a munkaképes állapotban való megjelenés és a munkaidő alatt tilos az alkoholfogyasztás
- Akalmasság csapatban történő munkavégzésre

Előnyt jelent

- Egyéb géptípusokra érvényes nehézgépkezelői jogosítvány
- C kategóriás vezetői engedély
- Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

- Állandó, határozatlan idejű munkaszerződés
- Egyműszakos munkarend
- Igény esetén ingyenes szállás kétágyas, klimatizált szálláshelyen
- Munkába járás támogatása

- Pontos gépcsoport és gyakorlati idő megnevezésével
- Lehetőség szerint önéletrajz csatolása