Feladatok

  • általános takarítás: hulladékgyűjtés, fogyóeszközök feltöltése, tisztító vagy fertőtlenítő törlés, porszívózás, seprés, felmosás;
  • egészségügyi takarítás: orvosi kezelők, rendelők, előírásszerű tisztítása;
  • oktatási intézmények és irodák helyiségeinek tisztítása;
  • vizesblokkok, öltözők takarítása, folyosók, lépcsőházak felmosása.

Elvárások

  • felelősségvállalás és megbízhatóság;
  • igényes, precíz munkavégzés;
  • pontosság, rugalmasság;
  • ápolt megjelenés.

Előnyt jelent

  • gyalogkövetős takarítógép használatának ismerete;
  • több éves takarítási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős  alkalmazotti jogviszony,
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • fizetés: bruttó 420.600, Ft, -/hó;
  • valamint cafeteria juttatás: nettó 12.500 Ft/hó;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az UNI-FM Kft.  stabil gazdasági hátterű,  magyar tulajdonú vállalkozás, mely több mint 20 éve működik, mint a LATEREX  cégcsoport létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalata.
Budapesti munkavégzési helyszín  a  XI.  kerületben található.

Jelentkezni, kizárólag önéletrajzzal, a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: UNI-FM Üzemeltetési Kft.