Feladatok

  • Az üzemeltetés során felmerült mérnöki szintű problémák megoldása
  • Jogszabályok változásának követése, a mindennapi munkába való illesztése
  • Jegyzőkönyvek készítése
  • Havi riportok készítése
  • Az erőművek termelési adatainak elemzése
  • Gyanús adatok esetén a probléma feltárása
  • Alacsony termelés esetén a hiba okának feltárása
  • Felhasználói kézikönyvek tanulmányozása, oktatása a technikusok részére
  • SCADA rendszer figyelése, adatok ellenőrzése, hiba esetén intézkedések javaslása
  • Technikusok támogatása távolról és a helyszínen
  • Műszeres vizsgálatok
  • Mindezekről jegyzőkönyv, jelentés készítése
  • Technikus kollégák hiányzása (betegség, szabadság) esetén a feladatkörük átvétele

Elvárások

  • villamosmérnök végzettség
  • nagyfokú precizitás
  • gyakorlatias munkavégzés
  • proaktív személyiség
  • esetenkénti hétvégi ügyeletek vállalása
  • utazási hajlandóság (főként munkaidőn belül)
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás – minimum középfok
  • erős excel tudás

Előnyt jelent

  • Megújuló energia diploma
  • alállomás kezelői végzettség (KÖF jogosultság)
  • min 2-3 év energiatermelésben szerzett tapasztalat
  • IT-s alaptudás
  • napelemes rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • vizsgálati eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • vagyonvédelmi rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • céges autó, laptop, telefon
  • fiatalos, lendületes csapat
  • modern technológiák megismerése
  • képzési lehetőség
  • változatos helyszínek

Céginformáció

A BNRG Kft felvételt hirdet naperőmű üzemeltető villamosmérnök munkakörbe. A munkakört Székesfehérvár és vonzáskörzetében hirdetjük, a meglévő naperőmű parkok közelsége miatt. A pozícióhoz több erőmű tartozik, melyeket innen a legkönnyebb elérni autóval.

Cégnév: BNRG Kft.