Feladatok

  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Villamos hibaelhárítás az inverterekben, kapcsolószekrényekben, gyűjtődobozokban, stb
  • Napelemparkok állapotának teljes szemrevételezése (utak, biztonságtechnikai berendezések, tartószerkezetek, stb)
  • Műszeres vizsgálatok
  • Napelemek, kábelezések szemrevételezése
  • Mindezekről jegyzőkönyv, jelentés készítése

Elvárások

  • villamos végzettség
  • nagyfokú precizitás
  • hétvégi ügyeletek vállalása
  • utazási hajlandóság (főként munkaidőn belül)
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • alállomás kezelői végzettség (KÖF jogosultság)
  • min 2-3 év energiatermelésben szerzett tapasztalat
  • IT-s alaptudás
  • napelemes rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • vizsgálati eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • érintésvédelmi felülvizsgálati jogosultság
  • vagyonvédelmi rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • céges autó, laptop, telefon
  • fiatalos, lendületes csapat
  • modern technológiák megismerése
  • képzési lehetőség
  • változatos helyszínek

Céginformáció

A BNRG Kft felvételt hirdet naperőmű üzemeltető technikus munkakörbe. A munkakört Székesfehérvár és vonzáskörzetében hirdetjük, a meglévő naperőmű parkok közelsége miatt. A pozícióhoz több erőmű tartozik, melyeket innen a legkönnyebb elérni autóval.

Cégnév: BNRG Kft.