Feladatok

  • Napelemes rendszerek főbb komponenseinek értékesítése
  • Részvétel hazai szakmai kiállításokon, rendezvényeken
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Webshop rendelések kezelése
  • Szaktanácsadás meglévő és új partnerek számára
  • Új partnerek felkutatása
  • Partnerlátogatások lebonyolítása
  • ERP rendszerben adminisztráció (Business Central)

Elvárások

  • B2B értékesítésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Erős számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Angol melett egyéb nyelvek tárgyalási szintű ismerete
  • Napelemes iparági ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Tapasztalt, segítőkész csapat
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Céges autó a próbaidő letelte után
  • Telefon
  • Alapbér és jutalék
  • Részbeni home office lehetőség

Céginformáció

Napelemes rendszerekkel foglalkozó, 100% magyar tulajdonú cégcsoportunk nagykereskedelmi vállalatához keresünk nagykereskedelmi értékesítőt. Több mint 10, az iparágban egyaránt meghatározó gyártóval állunk közvetlen kapcsolatban, melyet kiegészít néhány szubdisztribúciós megállapodás is. Magyarország mellett jelen vagyunk az osztrák piacon, illetve előkészítés alatt van több régiós piacra történő belépésünk is.
Cégnév: A1 Solar Kft