Feladatok

  • A szerkezetépítési munkafolyamatok folyamatos figyelemmel kisérése, ellenőrzése
  • Munkavégzésben részt vevő fizikai létszám munkájának közvetlen irányítása, felügyelete, ellenőrzése
  • Munkavédelmi előírások betartatása
  • Az alvállalkozók helyszíni szerelésvezetőivel való folyamatos kapcsolattartás, munkájuk összehangolása, koordinálása
  • Építési anyagok, eszközök rendelése és átvétele
  • Hibalisták összeírása és a hibajavítások határidőre történő visszaellenőrzése

Elvárások

  • Határozott fellépés, kiváló kommunikáció
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Tervolvasási képesség
  • Azonos vagy hasonló munkakörben, illetve monolit vasbeton szerkezetépítésben szerzett minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal

Előnyt jelent

  • Technikusi végzettség, művezetői tanfolyam vagy szakmunkás mestervizsga
  • Zsalurendszerek (Doka, Meva, Peri) alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Helyszíni betonacélszerelési munkák tervolvasásában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Teherkötözői vizsga

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai kihívások, változatos munkák
  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkahely egy jóhírű cégnél
  • Biztonságos munkakörülmények

Céginformáció

Az Épszerk-Pannónia Invest Kft. magyar tulajdonú építőipari cég, mely több, mint 30 éve sikeres a hazai építőiparban mind a szerkezetépítés, mind a generálkivitelezés terén. Magas színvonalú, megbízható munkáinknak köszönhetően cégünk évek óta a hazai építőipar meghatározó cégei közé tartozik.
Folyamatosan bővülő munkáinkhoz pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát nettó fizetési igényének megjelölésével!
Cégnév: ÉPSZERK-PANNÓNIA INVEST Épitőipari Kft.