Feladatok

  • Termelési terv teljesítése
  • A hozzá tartozó műszak teljes körű koordinálása, irányítása, ellenőrzése, valamint az általa vezetett terület munkájáról rendszeres beszámoló az operatív értekezleteken
  • Termelés megfelelő hatékonyságának biztosítása
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Munkavállalók értékelése a kialakított struktúra szerint, valamint visszacsatolás a dolgozók részére.

Elvárások

  • Min. középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus, gépgyártástechnológus)
  • Gépipari cégnél összeállítás, hegesztés területén  szerzett tapasztalat
  • Többéves vezetői gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Gyakorlatias gondolkodás

Előnyt jelent

  • Előny: Németül és/vagy angolul kommunikál

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Szakmai támogatás

Céginformáció

A magyar tulajdonban lévő vállalkozás kezdetektől fogva acélszerkezeteket gyárt Európa meghatározó gépgyártói részére. Tevékenységünket vevőink elégedettségének növelése vezérli és dolgozóink odaadó munkájának köszönhetően, gyártmányaink megállják helyüket a világ minden területén. Fejlődési vágyunk, kreativitásunk és erős csapatszellemünk záloga a cég jövőjének.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: PYLON-94 Kft.