Feladatok

  • meddőségkezelés területén alkalmazott eljárásokhoz, beavatkozásokhoz való asszisztálás
  • steril műszerek, eszközök, fogyóanyagok gondozása, kezelése
  • műtői munkafolyamatok irányítása és szervezése
  • adminisztrációs feladatok végzése
  • a műtői raktárkészlet ellenőrzése és feltöltése
  • a műtőhelyiségek szakmai feltételeinek folyamatos biztosítása
  • műszermosó és sterilizáló gépek használata
  • eszköztisztító és sterilizációs munkafolyamatok elvégzése
  • biológiai szakterülettel való együttműködés
  • a következő napi munkafolyamatokra a műtőhelyiségek felkészítése

Elvárások

  • szakirányú egészségügyi végzettség
  • aktív egészségügyi gyakorlat
  • érvényes működési engedély
  • MS Office és medikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • kedves, mosolygós személyiség
  • empatikus szemlélet

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • teljes munkaidő
  • igényes munkakörnyezet
  • segítő csapatmunka
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások (pl.: SZÉP kártya, munkába járás támogatása)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Céginformáció

Meddőségkezeléssel foglalkozó egészségügyi intézet műtős/műtéti szakasszisztens munkatársat keres.

Amennyiben a meghirdetett pozíciónk felkeltette az érdeklődését, akkor kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: DUNAMENTI REK Kft.