Feladatok

Csapatunk bővítéséhez keressük kollégánkat banktechnikai területre.

Főbb feldadatok
  • készpénzfeldolgozó berendezések szervizelése, karbantartása országosan ügyfeleinknél
  • új eszközök telepítése
  • felhasználói oktatások, eszköz bemutatók tartása

Téged keresünk, ha
  • kiváló érzékkel bírsz műszaki eszközök szervizelésében, érdekel és érted az elektronikai rendszerek felépítését
  • értesz a számítógépes programok nyelvén
  • szeretsz és tudsz is vezetni
  • kéred, hogy önállóan dolgozhass, de szívesen veszed a csapatmunkát
  • és amennyiben fiatalos, dinamikus csapat tagjának szeretnéd tudni magad

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, önállóság
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • elsősorban Budapest/Pest megyei lakhely

Előnyt jelent

  • Elektronikai végzettség
  • Fejlesztői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Változatos munka
  • Céges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Céginformáció

Cégünk 25 éve töretlenül áll a banktechnikai rendszerek piacának élén. Jelszavunk az innováció, a fejlesztés és fejlődés. Elkötelezett hívei vagyunk az új technológiának, a feldolgozási folyamatok automatizálásának. Ha nyitott vagy az újra és szeretnél részt venni az új generációs rendszerek bevezetésében, várjuk jelentkezésedet új pozíciónkra.

Várjuk fényképes öléletrajzát!