Feladatok

Jövőbeni munkatársunk feladata, hogy a lakóautók extra felszerelését (pl.: tetőklíma, napfénytető, biciklitartó, 12V-os Tv, LED fényszalag stb.)  hatékonyan és önállóan végezze műhelyvezető segítségével.

Lakóautók családok részére történő átadásánál és átvételénél aktív önálló munkavégzés. A munkakör szerves része a lakóautók bemutatása az átadásnál és a lakóautók ellenőrzése az átvételnél.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, legyél ügyeskezű, műszaki beállítottságú, lelkes és érdeklődő.

Elvárások

  • műszaki beállítottság
  • alapvető elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete, gyakorlatias használata
  • precíz, pontos önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Előnyt jelent

- hasonló területen szerzett tapasztalat
- elektronikai műszerész végzettség
- jó kommunikációs készség
- angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem
- utazás térítés
- családias légkör
- plusz juttatások
- mindennapi meleg étkezés
- kedvezményes üdülési lehetőség
- változatos munka
- támogató vezetői környezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Magyarország piacvezető lakóautó/lakókocsi kereskedelemmel, bérbeadásával és szervizelésével foglalkozó vállalkozása keres veszprémi telephelyére, bővülő csapatába új kollégákat.

Jelentkezés gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.