Feladatok

Milyen feladatokra kell számítanod?
  • Elsősorban kereskedelmi- és vendéglátós rendszereket alkotó elektronikai eszközök, főleg pénztárgépek üzembe helyezésére, szervizére, karbantartására keresünk szakértő kollégát.
  • Részletes szakmai iránymutatás mellett helyszíni szervizes feladatok ellátása budapesti és sok esetben Budapesten kívüli helyszínen is, akár több napos kiküldetés keretein belül.
  • Esetenként személyes és telefonos segítségnyújtásban, konzultációban való részvétel, oktatási feladatok ellátása.

Elvárások

Milyen képességgel kell rendelkezned?
  • Igény a pontos és precíz munkavégzésre
  • Analítikus/logikus gondolkodás
  • Nyitottság csapatmunkára, ill. önálló munkavégzésre egyaránt
  • Műszaki beállítottság
  • Jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

Milyen képességeknek/hozzáállásnak örülünk?
  • Ha látod a fantáziát egy kis cégben is, azaz nem gond a rövid ranglétra, de biztos megélhetést és személyes megbecsülést, rugalmas hozzáállást szeretnél.
  • Ha hajlandóságot érzel magadban a tanulásra, melyet a megfelelő iránymutatás mellett önképzéssel is képes vagy erősíteni.
  • Ha láttál már szétszedett műszert, esetleg Te magad is szedtél szét és raktál össze vmely elektronikai eszközt/készüléket.
  • Ha nem rettent meg a változatos, sokszor új kihívásokkal teli munkavégzés, de esetenként a monotonitást is elviseled.
  • Ha rendelkezel némi tapasztalattal, de kezdőként is érdekelsz bennünket, mivel a motivációd fontosabbnak látjuk, mint a meglévő tudásod.

Amit kínálunk

Miért érdemes nálunk dolgoznod?
  • Sokrétű munkát végezhetsz, ami elsősorban nem irodához kötött.
  • Érdeklődésedet, hűségedet megbecsüljük (kkv-s közegben versenyképes fizetés, cafeteria)
  • Részese lehetsz egy jól összeszokott csapat által működtetett cég dinamikus fejlődésének
  • Teljesítményed anyagilag is elismerjük
  • Figyelembe vesszük kéréseid, problémáid, igyekszünk odafigyelni arra, hogy elégedett légy
  • Biztosítunk minden, a munkavégzésedhez szükséges erőforrást (telefon, laptop, próbaidő után céges autó)
  • 1 műszakos munkarend, hétvégi munkavégzés nincs

Céginformáció

Cégünk apró, de dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban álló vállalkozás, mely IT rendszerek telepítésével, karbantartásával foglalkozik. Budapesti központtal országosan dolgozunk, sokrétű megoldások szállításával Ügyfeleink igényeit mindig a lehető legmagasabb színvonalon igyekszünk kiszolgálni.

Jelentkezésedhez kérjük, csatold szakmai önéletrajzod is.
Cégnév: Integ Rendszerház Korlátolt Felelősségű Társaság